• تنوع کالاهای موجود 106
  • تعداد اعضای سایت18
  • تعداد کاربران آنلاین1
  • تعداد کل بازدید ها874

قوانین و مقررات

در پر کردن فرم‌ها دقت کنيد در صورت پر کردن غلط اطلاعات مثل ايميل يا شماره موبايل مسئوليتی نسبت به عدم دريافت نخواهيم پذيرفت.


1- در نظر داشته باشید که وزن کالاهای فیزیکی  متفاوت هستند و با توجه به نوع محصولی که انتخاب کرده اید وزن محصول مورد نظر کمتر یا بیشتر می شود، همچنین هزینه پست نیز بر اساس وزن محصول متغییر است.

2- توجه داشته باشید فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه انتخاب کردن محصول ندارد،از این رو قبل از خرید محصول مورد نظر به Region و موارد از این قبیل دقت کنید.

3-مشکلات بازی هيچ ارتباطی به سايت فروشگاه ندارد لذا مشکلات خود را با تيم مخصوص هر بازی مطرح فرماييد.

4- كلیه سفارشاتی كه در روزهای پنچ شنبه و جمعه ثبت می شوند، روز شنبه ارسال خواهند شد – ( كلیه بسته ها همراه با فاكتور ارایه می شوند).

5- در صورتی كه در ارسال سفارش با مشكل روبرو شده اید با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زیر ارسال كنید تا سفارش توسط ما ثبت گردد.
اطلاعات مورد نیاز : نام و نام خانوادگی - آدرس به تفكیك استان ، شهر و ... - كد پستی 10 رقمی - شماره تلفن - و نوع ارسال محصول بصورت پیشتاز یا سفارشی - نام و تعداد محصولات درخواستی.

6-هر گونه تبلیغاتی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد قابل پذیرش  در فروشگاه نمی‌باشد. 

7- در اتفاق های غیر مترقبه شامل قطعی اینترنت، مشکلات میزبانی، عوامل طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا جنگ ممکن است فروشگاه نتواند در جهت تحویل کالای خریداری شده اقدام کند که این موضوع از دست فروشگاه خارج است و مشتری می پذیرد که تا پایان رفع مشکل صبر نماید.

8- هر مشتری با حساب کاربری خود فقط حق خرید برای خود را دارد و برای پیگیری سفارش فقط صاحب حساب کاربری مجاز به پیگیری می باشد.

9- در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، منطبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی«در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»

10- در صورتی که مشتری از اطلاعات غیر واقعی استفاده نماید فروشگاه هایپریکا این حق را دارد که از ارائه خدمات به وی تا تکمیل نهایی اطلاعات، خودداری ورزد.

11-چنانچه پرداخت آنلاين کرده ايد و پول از حساب شما کسر شده اما پين به شما داده نشده است به اين دليل ميباشد که پرداخت شما نا موفق بوده و پول تا حد اکثر 72 ساعت بعد به حساب شما برگشت داده خواهد شد ، لازم به ذکر ميباشد چنانچه پرداخت شما نا موفق است پول کسر شده به حساب ما واريز نگرديده است و نزد بانک تا زمان برگشت باقی می ماند. 


 برای پیگیری سفارش خود از طریق فرم " رهگیری سفارش " در صفحه اول فروشگاه اقدام نمایید.
 
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 با تشکر "مدیریت فروشگاه "